سیاره جسم

Body Planet

شرکت سیاره جسم (بادی پلنت) از سال ۱۳۸۱ تا به امروز وارد کننده دستگاههای الکترونیکی برای استفاده شخصی و عمومی در صنعت الکترومغناطیس، تجهیزات پزشکی، لیزرتراپی، ورزشی، تحریک عضلات، و مواظبت از آنها برای سلامتی بدن و پیدایش زیبائی و سلامتی میباشد.

همینطور دارای نمایندگی انحصاری از معتبرترین کمپانیهای بین المللی تجهیزات فیزیوتراپی، پزشکی و لوازم بهداشتی بدن از تمام دنیا به نامهای پلوماری(آرژانتین)، بادی کازمتیک(آلمان)، وی یو پی اس(ایتالیا)، هاپرو(هلند)، منتیس(ایتالیا)، سلتر(اسپانیا) و فبی(ایتالیا) میباشد.

لازم به ذکر است،‌ فعالیت تمامی این کمپانیها شامل طراحی و ساخت دستگاههای الکترونیکی برای استفاده حرفه ای و شخصی در راستای زیبایی و سلامتی بدن می باشد.

بادی پلنت با نظارت معتبرترین استانداردهای دنیا از قبیل en@uni-iso 9001 وunic@ei-@en-46001  مشغول به فعالیت در راستای رسیدن به اهداف خود میباشد و دارای بخش های مختلف علمی و فنی بوده و با کادر علمی تخصصی به ارائه خدمات فنی و مهندسی و مشاوره ای مشغول و با استفاده از جدیدترین متدها اقدام به واردات تجهیزات با کیفیت، تحت نظارت کادر علمی، تخصصی و مهندسی خود اشتغال دارد.

فهرست