معرفی برند تنی مکس

تنی مکس یک برند تجاری از شرکت  body cosmetics میباشد. تنی مکس یک شرکت پیشگام آلمانی لوسیون های بدن با کیفیت بسیار بالا ست.

Body Cosmetics از زمان تاسیس آن در سال 1986 میلادی دارای یک روند پایدار نوآوری و توسعه و اکنون در سراسر دنیا شناخته شده است.

تمرکز تنی مکس بر روی توسعه و تولید محصولات مغذی برای صورت و لوسیون های بدن و سولاریوم می باشد.

دفتر مرکزی و انبار Body Cosmetics International واقع در ویلیچ، واقع در خارج از شهر دوسلدورف، آلمان است.

از آنجا، توسعه، فروش، تدارکات و مدیریت تمام فعالیت های مربوط به سه مارک Tannymaxx، Hawaiiana و Speedbronzer تحت نظارت و کنترل . به  لطف طیف وسیعی از محصولات، Body Cosmetics International  سالهاست که به طور کامل نیازها و الزامات هر مشتری را پوشش دهد.

 

کمپانی Body Cosmetics International بر دستور العمل های کیفیت و تولید کیفی همه ی لوسیونها تأکید دارد. برای اطمینان از این، تمام محصولات به طور انحصاری در آلمان تولید می شوند. تیم های چند رشته ای  دائما در مشورت با موسسات تحقیقاتی خارجی برای توسعه و اصلاح تمام دستور العمل ها و مواد تشکیل دهنده کار می کنند

همه محصولات در هر مرحله از توسعه از طریق تولید به کنترل کیفیت دقیق داخلی و خارجی فرستاده می شوند.  گستره تولیدات Body Cosmetics International  تنها از گیاهانی تولید می شود که در سال 9001 براساسDIN ISO  تایید شده اند . مطابق با این استانداردهای کیفیت، مرتبا از طریق تأیید توسط موسسات تحقیقاتی مستقل بررسی می شود.

تولید کننده لوازم آرایشی در آلمان، وظیفه خود را به پاسخگویی به نیازهای مشتریان خاص بازارهای آرایشی بین المللی با مواد با کیفیت بالا و پیشرفته میداند.  از این طریقBody Cosmetics International  نام خود را معتبر ساخته و برای سال های بسیاری در عرصه های بین المللی موفق بوده است .

فهرست